Strona główna Hotel Sala bankietowa Basen Dla firm Kontakt

Dla firm

Zapraszamy firmy do organizowania szkoleń w naszej sali konferencyjnej w Hotelu Kalchem. Dysponujemy salą na 50 miejsc, z możliwością ustawienia krzeseł w sprawdzonych konfiguracjach: szkolnej, konferencyjnej,kinowej lub wedle Państwa potrzeb.

Sala konferencyjna Kalchem - miejsce na Państwa spotkania biznesowe i konferencję.

Wyposażenie sali

Dysponujemy profesjonalnymi multimediami niezbędnymi w prezentacji Twojej firmy. Nasza sala konferencyjna zapewni Państwu przestrzeń i komfort w ważnych wydarzeniach biznesowych.

Istnieje możliwość dowolnego ustawienia stołów, zarówno w najbardziej popularnych ustawieniach jak i bardziej idywidualnych. Sala konferenycja jest również klimatyzowana. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.

Przerwa obiadowa lub dłuższy pobyt

Zapewniamy obłsugę cateringową. Restauracja Kalchem oferuję bogatą kartę dań tradycyjnej polskiej kuchni.

Jeśli planują Państwo konferencję kilkudniową nic nie stoi na przeszkodzie - dysponujemy pokojami w różnych konfiguracjach, a wolny czas mogą Państwo spędzić korzystając z basenu i saun mieszczącymi się przy Hotelu Kalchem.

Dogodna lokalizacja

Hotel Kalchem zlokalizowany jest 3 km od trasy DK15 Toruń - Olsztyn, łączącej pobliskie miasta: Brodnicę i Nowe Miasto Lubawskie, w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu natury. Dzięki temu Państwa spotkania w Hotelu Kalchem nabiorą kameralnego charakteru przy zachowaniu odpowiedniej dyskrecji.