Strona główna Hotel Sala bankietowa Basen Dla firm Kontakt

Sala weselna Kalchem

Dysponujemy przepiękną salą na 130 osób. Robimy wesela na 160 os z połączeniem z drugą salą. Nasi kucharze to mistrzowie w swoim fachu. Proponujemy naszym gościom oprócz standardowych dań: pieczonego świniaka, "stół wiejski", wspaniałe ciasta i torty weselne i nie tylko.

Jeśli szukacie sali weselnej na najważniejsze przyjęcie w Waszym życiu to sala bankietowa Hotelu Kalchem będzie odpowiednim wyborem na ten szczególny dzień.

Sala weselna Kalchem - Zorganizuj wesele jakiego nie zapomną twoi goście.

Jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu

Dzień ślubu pozostanie w pamięci Nowożeńców na całe życie. Jest on ważnym dniem także dla nas - wraz z parą młodą rozmawiamy, wsłuchujemy się w ich pomysły i oczekiwania, doradzając wspólnie tworzymy ten dzień wyjątkowym.

Nasze doświadczenie
to Wasz spokój

Okres przygotowań do ślubu jest niezwykle stresujący dla Pary Młodej, dlatego pomagamy kompleksowo w organizacji wesela. Jesteśmy przodownikiem w organizacji wesel w obrębie powiatu brodnickiego.

Naszą wizytówką
są nasi goście

Lata doświadczeń owocują perfekcyjnymi uroczystościami. Ogromna liczba zadowolnych Nowożeńców oraz Ich gości jest dla nas najlepszą wizytówką.

Umów się na spotkanie

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie, gdzie po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przedstawimy naszą ofertę.
Marzena Markowska - kom. 668 186 412

Sala Weselna Kalchem

Sala weselna w Kalchemie jest jedną z większych sal w obrębie powiatu brodnickiego. Dysponujemy przepiękną salą na 180 osób. Oprócz tego goście mogą korzystać wielu dodatkowych atrakcji Hotelu Kalchem takich jak basen, sauny czy też jacuzi.

Idealne wesele to detale

Weselne menu jest bardzo bogate, urozmaicone i wyjątkowe. Nasi szefowi kuchni wraz z obsługą są gwarancją perfekcji na talerzach pary młodej i ich gości.

Sala bankietowa Hotelu Kalchem znajdująca się w kompleksie hotelowym w miejscowości Brzozie to idealne miejsce na Twoje wymarzone wesele. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Doradztwo w zakresie doboru zespołu muzycznego, fotografa lub innych dodatkowych atrakcji.

Nie tylko Brodnica
i Nowe Miasto Lubawskie

Otoczenie naszego kompleksu jest pięknym tłem dla ślubnych zdjęć. Sala weselna Hotelu Kalchem na pojezierzu brodnickim to idealne miejsce na Twoje wymarzone wesele.

Przekonali się o tym nie tylko goście weselni z okolicznych miast: Brodnicy, Lidzbarka, Nowego Miasta czy Lubawy. Na Sali weselnej Kalchem gościliśmy też weselników z większych bardziej odległych miast m.in. Gdańska, Torunia, Olsztyna czy Warszawy.

Atrakcje hotelu Kalchem

Obok przepięknej sali weselnej do dyspozycji weselników pozostaje wiele dodatkowych atrakcji, z których najważniejsze przedstawiamy poniżej.

Apartament Pary Młodej

Apartament to idealne uzupełnienie dla nowożeńców, którzy zdecydują się celebrować swój ślub na sali weselnej w Hotelu Kalchem.

Pokoje dla gości

Dla rodziny i znajomych wesele to znakomita okazja do udanej zabawy i oderwania się od natłoku codziennych spraw. Dostępne pokoje hotelowe dla nowożeńców i ich gości to duży komfort pozwalający na chwilę odpoczynku w trakcie i dłuższy już po nieprzespanej nocy.

Basen z sauną i jaccuzi

Do dyspozycji gości oddajemy basen o wymiarach 15 x 5 x 1,35 m, wannę z jacuzzi wewnętrzną i zewnętrzną, saunę suchą i mokrą, relaksacyjną grotę solną, brodzik dla dzieci. Dodatkowo organizujemy zajęcia z aqua aerobiku . Obsługa basenu zapewnia komfort i bezpieczeństwo . Nasz basen to doskonałe miejsce do nietypowej sesji zdjęciowej dla narzeczonych czy nowożeńców.

Bawialnia dla dzieci

Pragniemy aby każdy nasz gość czuł się u nas dobrze. Z troską dbamy o najmłodszych gości oddając im miejsce gdzie dzieci są najważniejsze. Sala zabaw to miejsce dostosowane dla najmłodszych, wyposażone w zabawki, domki, pojazdy i art papiernicze. To wesołe i najbardziej kolorowe miejsce w naszym Hotelu da dzieciom przestrzeń do zabawy a rodzicom chwilę odpoczynku przy kawie.

Ogród z placem zabaw

Okolica hotelu, piękne pojezierze brodnickie stwarza doskonałe warunki do odpoczynku lub aktywnego spędzania czasu. Nie wyobrażamy sobie naszego kompleksu bez zieleni i przestrzeni jaką się otaczamy. Dlatego gorąco zachęcamy do naszego ogrodu gdzie nie tylko skorzystają Państwo z pełnej oferty restaruacji ale także odpoczną od zgiełku miast. Pamiętając o najmłodszych, nie mogło zabraknąć placu zabaw!