Strona główna Hotel Sala bankietowa Basen Dla firm Kontakt

Hotel Kalchem

Hotel Kalchem położony jest w okolicy obejmującej rezerwaty przyrody m.in. Brodnicki Park Krajobrazowy. Pięknie meandrująca Drwęca przyciąga turystów na organizowane co roku międzynarodowe spływy kajakowe.

Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek na łonie natury w cichej okolicy połączony z możliwością zwiedzania zabytków pobliskich miast.

Hotel Kalchem - miejsce w którym odpoczniesz od natłoku codziennych spraw.

Hotel oraz basen, sauny i jacuzzi

Mimo, że jesteśmy 3-gwiazdkowym hotelem to cały kompleks hotelowy posiada wiele udogodnień jakie można spotkać w hotelach wyższej kategorii. Są to m.in. basen wraz z saunami suchą i mokrą a także jacuzzi.

Komfortowe pokoje z łazienkami

Naszym gościom oferujemy nocleg w komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w TV, Telefon, Wi-Fi i łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Do każdego noclegu można zamówić śniadanie.

Sala konferencyjna dla biznesu.

Klientom biznesowym oferujemy organizowanie spotkań i prezentacji dla swoich kontrahentów w naszej sali konferencyjnej. Zachęcamy również do korzystania z naszego kompleksu przy okazji wyjazdów służbowych.

Pokoje dla gości

Do Państwa dyspozycji oddajmy 20 komfortowo wyposażonych pokoi co daje łącznie 50 miejsc noclegowych. Ponadto zapraszamy do degustowania się w specjałach lokalnej kuchni m. in. daniach z dziczyzny w akompaniamencie borowików i kurek z pobliskich lasów.

Apartament nowożeńców *****

Apartament nowożeńców

1 łoże małżeńskie max. 2 osoby

Apartament to idealne uzupełnienie dla nowożeńców, którzy zdecydują się celebrować swój ślub na sali weselnej w Hotelu Kalchem.

Szczegóły oferty Rezerwacja

Pokoje 1-2 osobowe ****

Pokoje 1-2 osobowe

2 jednosobowe max. 2 osoby

Pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami. Pokój ten dysponuje łazienką i jest wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Szczegóły oferty Rezerwacja

Pokoje 2-osobowe ****

Pokoje 2-osobowe

1 podwójne max. 2 osoby

Pokój 2-osobowy z dużym łożem, idealny dla par. Pokój ten dysponuje łazienką i jest wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Szczegóły oferty Rezerwacja

Pokoje 3-osobowe ***

Pokoje 3-osobowe

3 pojedyncze max. 3 osoby

Pokój 3-osobowy z trzema pojedynczymi łóżkami. Pokój ten dysponuje łazienką i jest wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Szczegóły oferty Rezerwacja

Pokoje 3-osobowe ***

Pokoje 3-osobowe

1 podwójne, 1 pojedyncze max. 3 osoby

Pokój 3-osobowy z 1 pojedynczym łóżkiem oraz 1 podwójnym. Pokój ten dysponuje łazienką i jest wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Szczegóły oferty Rezerwacja